درباره ما > مدیران شرکت

  درباره ما    مدیران شرکت  
 
Managers

ردیف نام و نام خانوادگی بخش / امور شماره تلفن داخلی ایمیل
1 کریم رحیمی مدیر عامل 201 Karim.rahimi@nabsteel.net
2 ابوالفضل اهری معاون اداری مالی 339 Abolfazl.Ahari@nabsteel.net
3 علی احسان اوزل معاون تولید 300 Aliihsan.Ozel@nabsteel.net
4 امين دهقاني مدیر تعمیرات و نگهداری 315 Amin.Dehghani@nabsteel.net
5 علیرضا خیرالهی مدیر فناوری اطلاعات 342 Alireza.Kheirollahi@nabsteel.net
6 ابوالقاسم دینی مدیر امور اداری و منابع انسانی 333 Ghasem.Dini@nabsteel.net
7 زکریا نایبی مدیر تحقیق و توسعه 288 Zakaria.naebi@nabsteel.net
8 صالح صفرزاده مدیر امور بازرگانی 214 Saleh.safarzadeh@nabsteel.net
9 پروانه زردشتی مدیر مالی مجتمع نورد ناب آذربایجان 212 Parvaneh.zardashti@nabsteel.net
10 تورج احمدنژاد مدیر مالی فولاد ناب تبریز 293 Touraj.Ahmadnezhad@nabsteel.net

   

درباره ما > مدیران شرکت
 
  لینک های مرتبط

سازمان ملی استاندارد
انجمن آهن ایران
وزارت صنعت و معدن و تجارت
تماس با ما

تماس با ما
اخبار شرکت

ویدئو معرفی
گزیده اخبار فولاد
رویداد های شرکت
گالری تصاویر
تضمین کیفیت

آزمایشگاه
کنترل کیفیت
تحقیق و توسعه
آموزش
سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت
استانداردهای محصولات
مقالات فنی و کیفی
اموربازرگانی

فروش داخلی
صادرات
شکایات مشتریان
ارزیابی رضایت مشتریان
مواد خام
سازندگان تجهیزات و پیمانکاران
محصولات

ناودانی
تیرآهن
نبشی
کاتالوگ محصولات
درباره ما

تاریخچه
ماموریت ، چشم انداز و اهداف
امور تولید
مدیران شرکت
گواهینامه ها و نشان ها
 
All rights reserved. 2014. © Folad Nab Tabriz.
Design by : Tabrizi